Únor 2011

THE END FOREVER ♥

23. února 2011 v 15:05 | Bake
CO DODAT PROSTĚ KONEC ♥ mějte se krásně...

Who I am? Wampiree !! :D

15. února 2011 v 11:32 | Bake^^
Takže ahoj :D Konečně jdu zejtra do školy ! ;) .. Byla jsem u doktorky,která mi ani krev nebrala.Teda chtěla ale zase mi netekla krev! Tentokrát ani když mi v tý ruce rejdila ;D úplně mi to do tý ruky zarazila a nic. Tak to vyndala a šla sem domu :D .. To byl pro mě takovího hrdinu,zážitěk ;)
No nic,musím se vrhnout na učení .. Mějte se krásně ,)) BAKE^^


Tumblr_l9tx1hmp4l1qbvghmo1_500_large
???

Valentine,valentine! OMG.

14. února 2011 v 14:05 | Bake^^
Ahoj,ták je tu valentýn.Teda mě to příde jako uplně normální den asi proto že nejsem zamilovaná ;D
Nikdy jsem tenhle americký svátek neslavila.. a ani s tím nechci začít ;)..

Dost k Valentýnu,pořád jsem doma ;D Zejtra jdu k doktorce,a mamka mě začala strašit že mi nejspíš budou muset vytrhnout mandle.. snad ne.. Jsem doma už dloouho a za ty 3 tejdny sem viděla kdo jsou praví kámoši. Někdo se na vás uplně vysere ani nenapíše a když napíšu já tak to vypadá že je absolutně nezajímám.Někdo se na mě přišel i podívat :D Ale někdo ne.. " V nouzi poznáš přítele" neříkám že bych byla v nouzi protože je mii abslutně dobře ! ..no to je jedno :D

.. zase dost o tom.. Nevím už ani co bych psala,nevím co dělat.. Asi se kouknu na nějaký filmy ;)
Mějte se krásně,a ty kdo maj prázdniny tak užívejte :P Bake^^


nkl

Yes !

13. února 2011 v 12:08 | Bake^^
Ahoj ! Takže ve středu už dooufám jdu do školy! Jestli ne tak mě váážně odvezou ! :D
..Stejně mi ty dny ale utíkaj docela rychle.Pořád hraju s někým kulečník,nebo koukám na filmy :D ..V úterý jdu zase na krev,už teĎ mám zase strach :X .. Už ani nevím co bych psala,jen to že nám tu napadnul sníh ! Bože,zrovna když už to vypadalo tak nadějně a bylo tam krásně.. CHCI LÉTO.

A co u vás? Napad vám taky sníh? .. Mějte se krásně,Bake^^

Tumblr_lggv2wqhvv1qfzzcjo1_500_large

Shoes summer <3

12. února 2011 v 15:39 | Bake^^
hoů
Detail v cč.

Love.. ?

11. února 2011 v 10:35 | Bake^^
Zdravím,takže ode dneška oficiálně netuším co budu dělat. :D "Diane " mi odjede na hory.. Už si nebudu moc s kym po ránu a po celej den psát! Fakt nevím co budu dělat .. Asi jenom spát .
No nic,dneska budu celej den sama doma,tak asi někomu napíšu aby přišel ;) čau :)


Tumblr_lekcajfwtu1qczy7zo1_500_large


His eyes his eyes

10. února 2011 v 12:44 | Bake^^
Ahooj ! :D Myslela jsem si že když budu doma budu článku přidávat víc,ale nemám nějak čas. Vím je to divný pořád se nudím a nemám čas dávat články ! :D ale je to tak :DD..
Doma budu ještě 10 dní nejvíc . Už to nevydržím

Koukám jenom na různý filmy,seriály a pořád si s někým píšu a mám pocit že se tu zblázním ! Leze mi to všechno na mozek ,/ .. No nepřidala jsem boty,je to proto že je mám v telefonu a nějak mi to nejde dát do pc. NECHÁPU. .. No nic zatím se mějte :P


Tumblr_lgdml0zdln1qg3pz9o1_500_large

Hmmmmmm X

7. února 2011 v 11:35 | Bake^^
Ahoj ahoj ! ,D Takže dlouho jsem nic nepřidala,abych to upřesnila tak sem sem nedala ty boty. Jsem hlava děravá :DD No nic,časem se tu objeví ;) .. Jinak už druhým tejdnem jsem doma,není to nic příjemnýho v sobotu jsem dobrala prášky,a v neděli se mi to vrátilo /prej/ .. Dneska jsem byla u doktorky,a mám zaase angínu.. Je to na nic ;/.. A co vy a chřipkoví období? ,))

Tumblr_lg512hs5w91qgxx48o1_500_large
Pořád ještě nejsem blond,:D Ale tak jsem se rozhodla že si nechám udělat silnej melír..A někdy v budoucnu chci mít barvu jako Emily ,D A vlasy jako 'Mil. :( :D

Nevím jestly se tu dneska ještě ukážu,možná jo možná ne-e :) .. Takže zatím * Bake

My cosmetic-detail

2. února 2011 v 11:16 | Bake^^
Zdravím,nedávno jsem nafotila svou kosmetiku.více detailně než předešlou.. na večer sem dám ty boty.. ,))               Bake^^

Pouze na oči
Oční stíny

Všechno co mám na oči,) Řasenky od Avonu jsou nejlepší,plus i ta tužka od avonu je perfektní,krásně maluje a dlouho drží ,) Dole oční stíny.. Odstíny fialový..

Více v cč.

Shoes

1. února 2011 v 16:05 | Bake^^
Zdravím ! .. Takže pro začátek,pořád jsem doma,šíleně se nudím a jen koukám do bedny nebo na filmy na netu ;) .. Dneska jsem narazila na úžasné boty,jen na mě doost veliký podpatek :D Takže bohužel..

Dámske lodičky Jumex BT024 čierno-biela<<

Nádhera,během týdne vyfotím jedny boty,které mám už z lonského léta jen jsem je moc nenosila ale letos určitě budu.. ;)
Zatím se mějte..  Bake^^